Kursy językowe w Poznaniu

W Poznaniu funkcjonuje obecnie kilka, bardzo dobrych szkół, oferujących profesjonalne kursy językowe. Do najbardziej znanych i najczęściej wybieranych przez kursantów należą przede wszystkim:

  • Szkoła Języków Obcych Profi Lingua
  • Perfect Kursy Językowe
  • Empik School
  • Cieślak & Nowak
  • Kontakt

 

Szkoła Języków Obcych Profi Lingua to na chwilę obecną jeden z największych ośrodków nauczania w naszym kraju. Zajęcia prowadzone są w oddziałach zlokalizowanych w największych miastach Polski. Szkoła oferuje naukę wielu języków obcych, na różnych poziomach zaawansowania. Zespół lektorski może pochwalić się doskonałą znajomością języka oraz bardzo dobrym przygotowaniem metodycznym. W szkole pracują także wykwalifikowani native speakerzy z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Australii, Hiszpanii, Włoch, Francji oraz Kanady. Profi Lingua to obecnie jedna z najczęściej wybieranych szkół językowych w Poznaniu.

Dużą popularnością cieszy się także szkoła Perfect, która od 11 lat prowadzi profesjonalne kursy językowe. W szkole tej można nauczyć się języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, japońskiego, a także rosyjskiego. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra lektorów, którzy posiadają wykształcenie filologiczne oraz metodyczne. W szkole zatrudnieni są także profesjonalni nativ speakerzy.

Empik School to równie chętnie wybierana szkoła językowa w Poznaniu. W ofercie szkoły znajdują się kursy najbardziej znanych języków europejskich: francuskiego, angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, czy rosyjskiego, a także orientalnych: japońskiego, chińskiego, czy nawet arabskiego. Oferta Empik School jest bardzo bogata. Kursy zaczynają się kilka razy w roku, co pozwala na rozpoczęcie nauki w dowolnym momencie. Zajęcia prowadzone są w oparciu o autorską metodę nauczania, która nazywa się The Insell Method. Pozwala ona na zdobycie umiejętności porozumiewania się w języku obcym w naturalnych i życiowych sytuacjach.

Znaną szkołą językową w Poznaniu jest także szkoła Cieślak & Nowak. Oferuje ona niezwykle ciekawe, praktyczne i integrujące metody nauczania. Wieloletnie doświadczenie pozwala na prowadzenie kursów skutecznych, w pełni odpowiadających wszystkim kursantom. Na zajęciach szczególny nacisk kładzie się przede wszystkim na niezbędne zasady gramatyczne, obszerny zasób słownictwa, a także pisanie, czytanie, słuchanie i oczywiście mówienie w języku obcym.

Szkoła językowa Kontakt posiada 15-letnie doświadczenie w nauczaniu wielu, różnorodnych języków obcych. Organizowane są zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne. Istnieje możliwość uczestnictwa w kursach online, prowadzonych przez Skype. Specjalnością tej szkoły są przede wszystkim kursy językowe dla dorosłych, studentów oraz młodzieży. Kursy organizowane są na różnych poziomach zaawansowania. W szkole zatrudnieni są zarówno polscy lektorzy, jak i nativ speakerzy.

O serwisie

Serwis poświęcony różnego rodzaju szkoleniom i kursom doszkalającym. Jeśli szukasz wskazówek jakie szkolenie warto wybrać - dobrze trafiłeś!

Kontakt

802 697 458

kontakt@sparkup.pl

Galeria